UFC šampion v těžké váze John Jones se zamýšlí nad bývalým soupeřem Dominickem Reyesem

UFC šampion v těžké váze John Jones

Uživatel sociálních sítí vyjádřil naději, že Dominick Reyes, který prohrál těsné rozhodnutí s Jonesem v jejich boji o titul v roce 2020, se úspěšně vrátí. Jones odpověděl na zprávu s rozvahou a empatií.

„Upřímně, doufal jsem, že Dominick se dokáže odrazit od té těžké ztráty. Když jsem sledoval nejdůležitější momenty jeho technické knockoutové porážky, ve skutečnosti mi to vyvolalo úsměv na tváři. Hluboko uvnitř mám skutečný respekt ke všem svým bývalým odpůrců a já jim upřímně přeji to nejlepší, jak v oktagonu, tak mimo něj,“ napsal Jones.

Pokračoval: „Doufám, že se dokážou poučit ze zkušeností z našich minulých bojů a použijí tyto znalosti k tomu, aby se neustále zlepšovali a posouvali svou kariéru kupředu. Ve skutečnosti bych byl rád, kdybych měl šanci trénovat s většinou kluků, které jsem měl V průběhu let jsme se s nimi měli co učit a myslím, že bychom se mohli vzájemně posouvat na novou úroveň.“

Jonesova odpověď vyjadřuje vyzrálou, sportovní perspektivu, uznává výzvy, kterým jeho soupeři čelili, a zároveň vyjadřuje touhu s nimi nadále pracovat a podporovat je. Je to promyšlené okno do myšlení jednoho z největších MMA všech dob.

Který aspekt Jonesovy odpovědi považujete za nejobdivuhodnější?
Jeho empatie a respekt ke svým minulým soupeřům, včetně touhy s nimi trénovat
100%
Jeho pozitivní výhled na budoucnost Reyese a naděje na jeho návrat
0%
Voted: 1